Thursday, January 20, 2022   Login  
 מערכת שעות
כיתה   מערכת שעות   מערכת ושינויים    
יום ראשון 16.01 יום שני 17.01 יום שלישי 18.01 יום רביעי 19.01 יום חמישי 20.01 יום שישי 21.01
0
07:30
08:05
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
מקוון סינכרוני
תולדות המוסיקה 1
שדאי פרידן טל
מקוון סינכרוני
סדנת אומנויות המופע 2  (פיס-תאטרון)
דדון אני
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 ב  (ערבה 22)
פרנשטיין אנה
לימודי ארץ ישראל 2 א  (אלון 4)
בירנבאום איתמר
מתמטיקה  (ערבה 32)
פלג סאני
מתמטיקה  (ערבה 26)
חג'ג' מנשה
מתמטיקה  (ערבה 21)
זלצהנדלר נועה
מתמטיקה  (ערבה 3)
ישראלי אוסנת
דיפלומטיה 2  (דולב 5)
גוטברג נורה
ערבית 2  (אלון 6)
אנפנג קרן
לימודי ארץ ישראל 2 ב  (ארז 1)
יגר איילת
מתמטיקה  (ערבה 6)
קומרניצקי סימה
הרכב קולי
שטיינברג ניצן
תוכנות גרפיות 2  (דולב 7 מחשב)
פאר ניצן
1
08:05
08:40
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
מקוון סינכרוני
תולדות המוסיקה 1
שדאי פרידן טל
מקוון סינכרוני
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 ב  (ערבה 22)
פרנשטיין אנה
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
סדנת אומנויות המופע 2  (פיס-תאטרון)
דדון אני
לימודי ארץ ישראל 2 א  (אלון 4)
בירנבאום איתמר
מתמטיקה  (ערבה 3)
ישראלי אוסנת
מתמטיקה  (ערבה 26)
חג'ג' מנשה
מתמטיקה  (ערבה 21)
זלצהנדלר נועה
מתמטיקה  (ערבה 32)
פלג סאני
דיפלומטיה 2  (דולב 5)
גוטברג נורה
ערבית 2  (אלון 6)
אנפנג קרן
מועצת תלמידים
מרום טלי
מתמטיקה  (ערבה 6)
קומרניצקי סימה
תוכנות גרפיות 2  (דולב 7 מחשב)
פאר ניצן
לימודי ארץ ישראל 2 ב  (ארז 1)
יגר איילת
הרכב קולי
שטיינברג ניצן
נבחרת כדורגל
רובין לירון
מועצת תלמידים
מרום טלי
שילוב אישי
כרייף טמילי
2
08:45
09:30
קמפוס השכלה כללית רבעון ב'
פינקלשטיין לב אוסנת
מקוון סינכרוני
חינוך גופני עיוני 1  (מידעת דולב- חדר ספח)
ליטבין אולגה
משחק 1  (פיס-תאטרון)
דדון אני
תולדות האומנות 1  (דולב 5)
הימלהוך אגט
מבע קולנועי 1  (אודיטו דולב)
מילט אייל
תקשורת מעשית 1  (בניין אשל- חדר קולנוע)
טוקר דור
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 ב  (ערבה 22)
פרנשטיין אנה
יסודות המחשב 1  (מחשב 25)
סובול עלמה
הרכבים 1 ג
שדאי פרידן טל
הרכבים 1 ב
פרי רונן
פיסיקה 1  (דולב 6)
פריש אודי
כלכלה 1  (ארז 6)
וינשל גרינר טלי
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
הרכבים 1 א
אורבך אורית
ביולוגיה 1  (פיס ד')
פחימה רות
כימיה 1 א  (פיס ב')
פלדנקרייז ענת
אנגלית  (דולב 3)
חאג' יחיא עדן
אנגלית  (דולב 1)
אהרון גינה
אנגלית  (ערבה 26)
הרציג דניאלה
אנגלית  (ארז 2)
איסקין טטיאנה
אנגלית  (אורן 2)
שמחי רונית
אנגלית  (דולב 6)
כהן רוברט
פרטני חט"ע  (אלון 8)
לייבוביץ' ענת
אנגלית  (ערבה 2)
נעמן פנינה
מתמטיקה  (ערבה 27)
פלג סאני
מתמטיקה  (ערבה 21)
זלצהנדלר נועה
מתמטיקה  (ערבה 7)
וויינברג אינה
מתמטיקה  (ערבה 26)
חג'ג' מנשה
מתמטיקה  (ערבה 30)
מונסטירסקי אלכסנדר
מתמטיקה  (ערבה 2)
סיטון שירלי
מתמטיקה  (ערבה 28)
יעקובי קרן
מתמטיקה  (ערבה 6)
קומרניצקי סימה
מתמטיקה  (ערבה 3)
ישראלי אוסנת
מבוא למדעים  (אורן 6)
ברקובסקי דמיטרי
מבוא למדעים  (פיס ד')
קרן כהן הדר
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 ב  (מחשב 23)
פרנשטיין אנה
מבוא למדעים  (ארז 6)
ליטבין אולגה
מבוא למדעים  (ערבה 1)
שחר אמה
מבוא למדעים  (אורן 3)
הרמן טל
מבוא למדעים  (ערבה 21)
צרפתי עמית
מבוא למדעים  (מידעת דולב- חדר ספח)
ישראל יהב
מבוא למדעים  (אורן 4)
שגב שי
מבוא למדעים  (דולב 1)
רובין לירון
3
09:30
10:15
קמפוס השכלה כללית רבעון ב'
פינקלשטיין לב אוסנת
מקוון סינכרוני
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 ב  (ערבה 22)
פרנשטיין אנה
חינוך גופני עיוני 1  (מידעת דולב- חדר ספח)
ליטבין אולגה
כימיה 1 א  (פיס ב')
פלדנקרייז ענת
תקשורת מעשית 1  (בניין אשל- חדר קולנוע)
טוקר דור
גיאוגרפיה 1  (אורן 6)
כהן עוז
מבע קולנועי 1  (אודיטו דולב)
מילט אייל
משחק 1  (פיס-תאטרון)
דדון אני
תולדות האומנות 1  (דולב 5)
הימלהוך אגט
כלכלה 1  (ארז 6)
וינשל גרינר טלי
פיסיקה 1  (דולב 6)
פריש אודי
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
הרכבים 1 ג
שדאי פרידן טל
ביולוגיה 1  (פיס ד')
פחימה רות
הרכבים 1 א
אורבך אורית
הרכבים 1 ב
פרי רונן
יסודות המחשב 1  (מחשב 25)
סובול עלמה
אנגלית  (דולב 3)
חאג' יחיא עדן
אנגלית  (ערבה 2)
נעמן פנינה
אנגלית  (ארז 2)
איסקין טטיאנה
אנגלית  (דולב 6)
כהן רוברט
אנגלית  (ערבה 26)
הרציג דניאלה
אנגלית  (דולב 1)
אהרון גינה
אנגלית  (אורן 2)
שמחי רונית
פרטני חט"ע  (אלון 8)
לייבוביץ' ענת
מתמטיקה  (ערבה 3)
ישראלי אוסנת
מתמטיקה  (ערבה 7)
וויינברג אינה
מתמטיקה  (ערבה 27)
פלג סאני
מתמטיקה  (ערבה 28)
יעקובי קרן
מתמטיקה  (ערבה 2)
סיטון שירלי
מתמטיקה  (ערבה 26)
חג'ג' מנשה
מתמטיקה  (ערבה 30)
מונסטירסקי אלכסנדר
מתמטיקה  (ערבה 21)
זלצהנדלר נועה
מתמטיקה  (ערבה 6)
קומרניצקי סימה
חינוך גופני
צרפתי עמית
חינוך גופני
רובין לירון
חינוך גופני
שחר אמה
חינוך גופני
קרן כהן הדר
חינוך גופני
ליטבין אולגה
חינוך גופני
ישראל יהב
חינוך גופני
הרמן טל
חינוך גופני
ברקובסקי דמיטרי
חינוך גופני
שגב שי
קמפוס השכלה כללית רבעון א'  (אורן 1)
יעקובי שרונה
מקוון סינכרוני
4
10:45
11:30
סוציולוגיה 2  (אודיטו דולב)
יהודאי שירה
מקוון סינכרוני
דיפלומטיה 2  (דולב 5)
גוטברג נורה
מקוון סינכרוני
ספרדית 2  (ערבה 8)
גונזלס דליה
מקוון סינכרוני
יסודות המחשב 2 ב'  (---------)
צור קרן
מקוון סינכרוני
לימודי ארץ ישראל 2 ב  (----)
יגר איילת
מקוון סינכרוני
לימודי ארץ ישראל 2 א  (אלון 4)
בירנבאום איתמר
מקוון סינכרוני
פיסיקה 2 ב
קנז סיוון
מקוון סינכרוני
פיסיקה 2 א  (*********)
זוארץ עוז
מקוון סינכרוני
כימיה 2 א  (פיס ב')
כגן-אילוז מרינה
מקוון סינכרוני
ביולוגיה 2  (פיס ד')
שפט ברקאי הילה
מקוון סינכרוני
ערבית 2  (**********)
אנפנג קרן
מקוון סינכרוני
כימיה 2 ב  (פיס ג')
שפאק חגית
מקוון סינכרוני
מבוא למדעים  (דולב 7 מחשב)
ישראל יהב
מבוא למדעים  (פיס ה')
הרמן טל
מבוא למדעים  (פיס ג')
שגב שי
מבוא למדעים  (אלון 9)
רובין לירון
מבוא למדעים  (מחשב 25)
ברקובסקי דמיטרי
מבוא למדעים  (פיס ב')
צרפתי עמית
מבוא למדעים  (מחשב 24)
שחר אמה
מבוא למדעים  (אלון 4)
ליטבין אולגה
מבוא למדעים  (אודיטו דולב)
קרן כהן הדר
לשון  (ערבה 3)
פורטנוי רינת
היסטוריה  (אורן 1)
חיימוביץ-פילין ליאת
אנגלית  (אורן 1)
חאג' יחיא עדן
פרטני חט"ע  (אלון 8)
לייבוביץ' ענת
אנגלית  (אורן 2)
שמחי רונית
אנגלית  (דולב 4)
נעמן פנינה
אנגלית  (אורן 4)
הרציג דניאלה
אנגלית  (דולב 5)
אהרון גינה
אנגלית  (מחשב 24)
איסקין טטיאנה
אנגלית  (אורן 6)
כהן רוברט
קמפוס השכלה כללית רבעון א'  (אורן 1)
יעקובי שרונה
מקוון סינכרוני
5
11:30
12:15
לימודי ארץ ישראל 2 ב  (----)
יגר איילת
מקוון סינכרוני
ביולוגיה 2  (פיס ד')
שפט ברקאי הילה
מקוון סינכרוני
ספרדית 2  (ערבה 8)
גונזלס דליה
מקוון סינכרוני
ערבית 2  (**********)
אנפנג קרן
מקוון סינכרוני
פיסיקה 2 ב
קנז סיוון
מקוון סינכרוני
יסודות המחשב 2 ב'  (----)
צור קרן
מקוון סינכרוני
כימיה 2 ב  (פיס ג')
שפאק חגית
מקוון סינכרוני
כימיה 2 א  (פיס ב')
כגן-אילוז מרינה
מקוון סינכרוני
לימודי ארץ ישראל 2 א  (אלון 4)
בירנבאום איתמר
מקוון סינכרוני
דיפלומטיה 2  (דולב 5)
גוטברג נורה
מקוון סינכרוני
סוציולוגיה 2  (אודיטו דולב)
יהודאי שירה
מקוון סינכרוני
פיסיקה 2 א  (*********)
זוארץ עוז
מקוון סינכרוני
חינוך גופני
ליטבין אולגה
חינוך גופני
קרן כהן הדר
חינוך גופני
צרפתי עמית
חינוך גופני
שחר אמה
חינוך גופני
שגב שי
חינוך גופני
ישראל יהב
חינוך גופני
הרמן טל
חינוך גופני
רובין לירון
חינוך גופני
ברקובסקי דמיטרי
לשון  (ערבה 3)
פורטנוי רינת
היסטוריה  (אורן 1)
חיימוביץ-פילין ליאת
אנגלית  (אורן 4)
הרציג דניאלה
אנגלית  (אורן 1)
חאג' יחיא עדן
אנגלית  (אורן 2)
שמחי רונית
אנגלית  (דולב 4)
נעמן פנינה
אנגלית  (אורן 6)
כהן רוברט
אנגלית  (דולב 5)
אהרון גינה
אנגלית  (מחשב 24)
איסקין טטיאנה
פרטני חט"ע  (אלון 8)
לייבוביץ' ענת
6
12:30
13:15
אנגלית
איסקין טטיאנה
מקוון סינכרוני
אנגלית  (---------)
אהרון גינה
מקוון סינכרוני
אנגלית  (אלון 4)
נעמן פנינה
מקוון סינכרוני
אנגלית  (----)
שמחי רונית
מקוון סינכרוני
פרטני חט"ע
לייבוביץ' ענת
מקוון סינכרוני
אנגלית  (ערבה 28)
כהן רוברט
מקוון סינכרוני
אנגלית  (**********)
חאג' יחיא עדן
מקוון סינכרוני
אנגלית  (*********)
הרציג דניאלה
מקוון סינכרוני
חינוך  (ארז 2)
פינגר טלי
ינשופים 2  (ערבה 20)
לבנון יוסי
פיסיקה 2 ב  (דולב 3)
קנז סיוון
פיסיקה 2 א  (דולב 4)
זוארץ עוז
ספרדית 2  (ערבה 8)
גונזלס דליה
סוציולוגיה 2  (אודיטו דולב)
יהודאי שירה
יסודות העיצוב 2  (מחשב 25)
ברות נועה
סדנת אומנויות המופע 2  (פיס-מחול)
רובין אביגיל
לימודי ארץ ישראל 2 ב  (דולב 1)
יגר איילת
ינשופים 2
רשף איריס
אינטרנט 2 ב'  (מחשב 24)
צור קרן
ביולוגיה 2  (פיס א')
שפט ברקאי הילה
לימודי ארץ ישראל 2 א  (ארז 1)
בירנבאום איתמר
כימיה 2 א  (פיס ב')
כגן-אילוז מרינה
ערבית 2  (אלון 6)
אנפנג קרן
כימיה 2 ב  (דולב 2)
שפאק חגית
אינטרנט 1  (מחשב 25)
צור קרן
ביולוגיה 1  (פיס ד')
פחימה רות
כלכלה 1  (דולב 4)
וינשל גרינר טלי
תקשורת עיונית 1  (ערבה 33)
בארי אפרת
פיסיקה 1  (דולב 6)
פריש אודי
אומנות פלסטית 1 א  (בין תחומי)
פאר ניצן
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
כושר גופני 1 ב  (דולב 3)
צרפתי עמית
תורת המוסיקה 1
אורבך אורית
הפקה ובימוי 1  (פיס-תאטרון)
דדון אני
אומנות דיגיטלית 1 א  (אשל אומנות 22)
היימן מירב
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 ב  (ערבה 22)
פרנשטיין אנה
הפקה ובימוי 1
אמינוף דניה
כימיה 1 א  (פיס ב')
פלדנקרייז ענת
מדעי הסביבה 1  (פיס ג')
וכטל מרגלית
קולנוע מעשי 1  (בניין אשל- חדר קולנוע)
טוקר דור
מתמטיקה  (ערבה 7)
וויינברג אינה
מתמטיקה  (ערבה 28)
יעקובי קרן
מתמטיקה  (ערבה 21)
זלצהנדלר נועה
מתמטיקה  (ערבה 30)
מונסטירסקי אלכסנדר
מתמטיקה  (ערבה 27)
פלג סאני
מתמטיקה  (ערבה 6)
קומרניצקי סימה
מתמטיקה  (ערבה 2)
סיטון שירלי
מתמטיקה  (ערבה 26)
חג'ג' מנשה
מתמטיקה  (ערבה 3)
ישראלי אוסנת
7
13:15
14:00
אנגלית  (*********)
הרציג דניאלה
מקוון סינכרוני
אנגלית  (ערבה 28)
כהן רוברט
מקוון סינכרוני
אנגלית  (---------)
אהרון גינה
מקוון סינכרוני
אנגלית
איסקין טטיאנה
מקוון סינכרוני
אנגלית  (**********)
חאג' יחיא עדן
מקוון סינכרוני
אנגלית  (אלון 4)
נעמן פנינה
מקוון סינכרוני
אנגלית  (----)
שמחי רונית
מקוון סינכרוני
פרטני חט"ע
לייבוביץ' ענת
מקוון סינכרוני
חינוך  (ארז 2)
פינגר טלי
יסודות העיצוב 2  (מחשב 25)
ברות נועה
ביולוגיה 2  (פיס א')
שפט ברקאי הילה
לימודי ארץ ישראל 2 א  (ארז 1)
בירנבאום איתמר
אינטרנט 2 ב'  (מחשב 24)
צור קרן
לימודי ארץ ישראל 2 ב  (דולב 1)
יגר איילת
ינשופים 2  (ערבה 20)
לבנון יוסי
סוציולוגיה 2  (אודיטו דולב)
יהודאי שירה
סדנת אומנויות המופע 2  (פיס-מחול)
רובין אביגיל
ספרדית 2  (ערבה 8)
גונזלס דליה
ערבית 2  (אלון 6)
אנפנג קרן
פיסיקה 2 ב  (דולב 3)
קנז סיוון
ינשופים 2
רשף איריס
כימיה 2 א  (פיס ב')
כגן-אילוז מרינה
כימיה 2 ב  (דולב 2)
שפאק חגית
פיסיקה 2 א  (דולב 4)
זוארץ עוז
גיאוגרפיה 1  (אורן 6)
כהן עוז
תורת המוסיקה 1
אורבך אורית
מדעי הסביבה 1  (פיס ג')
וכטל מרגלית
הפקה ובימוי 1  (פיס-תאטרון)
דדון אני
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 ב  (ערבה 22)
פרנשטיין אנה
הנדסת תוכנה יסודות המחשב 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
אומנות דיגיטלית 1 א  (אשל אומנות 22)
היימן מירב
קולנוע מעשי 1  (בניין אשל- חדר קולנוע)
טוקר דור
כימיה 1 א  (פיס ב')
פלדנקרייז ענת
אינטרנט 1  (מחשב 25)
צור קרן
ביולוגיה 1  (פיס ד')
פחימה רות
כלכלה 1  (דולב 4)
וינשל גרינר טלי
תקשורת עיונית 1  (ערבה 33)
בארי אפרת
כושר גופני 1 ב  (דולב 3)
צרפתי עמית
פיסיקה 1  (דולב 6)
פריש אודי
הפקה ובימוי 1
אמינוף דניה
אומנות פלסטית 1 א  (בין תחומי)
פאר ניצן
מתמטיקה  (ערבה 30)
מונסטירסקי אלכסנדר
מתמטיקה  (ערבה 26)
חג'ג' מנשה
מתמטיקה  (ערבה 2)
סיטון שירלי
מתמטיקה  (ערבה 3)
ישראלי אוסנת
מתמטיקה  (ערבה 28)
יעקובי קרן
מתמטיקה  (ערבה 27)
פלג סאני
מתמטיקה  (ערבה 7)
וויינברג אינה
מתמטיקה  (ערבה 6)
קומרניצקי סימה
מתמטיקה  (ערבה 21)
זלצהנדלר נועה
8
14:15
15:00
חינוך גופני עיוני 1  (דולב 1)
ליטבין אולגה
מקוון סינכרוני
אומנות פלסטית 1 ב  (אשל אומנות 22)
פאר ניצן
מקוון סינכרוני
ביולוגיה 1  (*********)
פחימה רות
מקוון סינכרוני
גיאוגרפיה 1  (אורן 6)
כהן עוז
מקוון סינכרוני
אומנות דיגיטלית 1 ב  (בין תחומי)
היימן מירב
מקוון סינכרוני
לשון  (ערבה 1)
פורטנוי רינת
מתמטיקה  (ערבה 30)
מונסטירסקי אלכסנדר
מתמטיקה  (ערבה 27)
וויינברג אינה
מתמטיקה  (ערבה 2)
סיטון שירלי
מתמטיקה  (ערבה 6)
יעקובי קרן
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
אינטרנט 1  (מחשב 25)
צור קרן
מדעי הסביבה 1  (פיס ד')
וכטל מרגלית
משחק 1  (פיס-תאטרון)
דדון אני
גיאוגרפיה 1  (אורן 6)
כהן עוז
הפקה ובימוי 1
אמינוף דניה
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 ב  (ערבה 22)
פרנשטיין אנה
סדנת אומנויות המופע 2  (פיס-מחול)
טולדו משגב גלית
אינטרנט 2 ב'  (מחשב 25)
צור קרן
ספרדית 2  (ערבה 8)
גונזלס דליה
יסודות העיצוב 2  (ערבה 22)
ברות נועה
ערבית 2  (אלון 6)
אנפנג קרן
ינשופים 2  (ערבה 20)
לבנון יוסי
ביולוגיה 2  (פיס ה')
שפט ברקאי הילה
מועדון מודל האו"ם  (דולב 5)
אהרון גינה
9
15:00
15:45
גיאוגרפיה 1  (אורן 6)
כהן עוז
מקוון סינכרוני
אומנות דיגיטלית 1 ב  (בין תחומי)
היימן מירב
מקוון סינכרוני
אומנות פלסטית 1 ב  (אשל אומנות 22)
פאר ניצן
מקוון סינכרוני
חינוך גופני עיוני 1  (דולב 1)
ליטבין אולגה
מקוון סינכרוני
ביולוגיה 1  (*********)
פחימה רות
מקוון סינכרוני
לשון  (ערבה 1)
פורטנוי רינת
מתמטיקה  (ערבה 2)
סיטון שירלי
מתמטיקה  (ערבה 6)
יעקובי קרן
מתמטיקה  (ערבה 30)
מונסטירסקי אלכסנדר
מתמטיקה  (ערבה 27)
וויינברג אינה
תולדות התאטרון 1  (פיס-תאטרון)
דדון אני
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 א  (מחשב 24)
אביטוב יורם
הנדסת תוכנה אינטרנט 1 ב  (ערבה 22)
פרנשטיין אנה
גיאוגרפיה 1  (אורן 6)
כהן עוז
מדעי הסביבה 1  (פיס ד')
וכטל מרגלית
אינטרנט 1  (מחשב 25)
צור קרן
הפקה ובימוי 1
אמינוף דניה
מועדון מודל האו"ם  (דולב 5)
אהרון גינה
ביולוגיה 2  (פיס ה')
שפט ברקאי הילה
יסודות העיצוב 2  (ערבה 22)
ברות נועה
ערבית 2  (אלון 6)
אנפנג קרן
סדנת אומנויות המופע 2  (פיס-מחול)
טולדו משגב גלית
ספרדית 2  (ערבה 8)
גונזלס דליה
אינטרנט 2 ב'  (מחשב 25)
צור קרן
ינשופים 2  (ערבה 20)
לבנון יוסי
10
15:45
17:00
11
17:00
17:45
12
17:45
18:30
13
18:30
19:15
14
19:15
20:00
מעודכן ל: 22.12.2021, שעה: 17:26, מסך: A212787
שחף מערכות מידע