|
יום ראשון 05.05 |
יום שני 06.05 יום השואה והגבורה |
יום שלישי 07.05 |
יום רביעי 08.05 |
יום חמישי 09.05 |
יום שישי 10.05 |
0 07:30 08:00 |
|
|
|
|
|
|
1 08:00 08:40 |
|
|
|
|
|
|
2 08:45 09:30 |
מדעים (שקד 7) בן-חיים דנה מדעים (שקד 2) אדן דנה
|
ערבית (שקד 2) עתאמנה תרואת תגבור (שקד 10) עטיה-עידן טל
|
רב תחומי (שקד 2) אוחנה מאיה
|
לשון (שקד 2) אוחנה מאיה
|
רב תחומי (שקד 2) אוחנה מאיה
|
|
3 09:30 10:15 |
מדעים (שקד 7) בן-חיים דנה מדעים (שקד 2) אדן דנה
|
תגבור (שקד 10) עטיה-עידן טל שילוב סונין (הנגר) יהודה ערבית (שקד 2) עתאמנה תרואת
|
רב תחומי (שקד 2) אוחנה מאיה
|
לשון (שקד 2) אוחנה מאיה שילוב סונין (הנגר) יהודה
|
רב תחומי (שקד 2) אוחנה מאיה
|
|
4 10:45 11:30 |
מתמטיקה (שקד 2) לוי ליאת מתמטיקה (שקד 7) ותד מראם מתמטיקה (שפח 2) לוי חגית מתמטיקה (שפח 1) קרדוש מילנה
|
אנגלית (שקד 7) נאסר לרין אנגלית (שקד 4) אבו בכר פידה אנגלית (שקד 2) שפירא ניר אנגלית (שקד 5) ותד גדיר אנגלית (שפח 1) ניסים קורין
|
מדעים (רימון 23) בן-חיים דנה מדעים (רימון 22) אדן דנה
|
חינוך גופני קרן כהן הדר חינוך גופני דוד משה
|
מתמטיקה (שקד 2) לוי ליאת מתמטיקה (שפח 1) קרדוש מילנה מתמטיקה (שפח 2) לוי חגית מתמטיקה (שקד 7) ותד מראם
|
|
5 11:30 12:15 |
מתמטיקה (שקד 2) לוי ליאת מתמטיקה (שפח 2) לוי חגית מתמטיקה (שקד 7) ותד מראם מתמטיקה (שפח 1) קרדוש מילנה
|
אנגלית (שקד 7) נאסר לרין אנגלית (שפח 1) ניסים קורין אנגלית (שקד 2) שפירא ניר אנגלית (שקד 4) אבו בכר פידה אנגלית (שקד 5) ותד גדיר משצ"ים (ברוש 7 (5)) אלבלנסי אלברטו אבי
|
מדעים (רימון 23) בן-חיים דנה מדעים (רימון 22) אדן דנה
|
חינוך (שקד 2) אוחנה מאיה
|
מתמטיקה (שפח 2) לוי חגית מתמטיקה (שקד 2) לוי ליאת מתמטיקה (שקד 7) ותד מראם מתמטיקה (שפח 1) קרדוש מילנה
|
|
6 12:30 13:15 |
חינוך גופני קרן כהן הדר חינוך גופני דוד משה שילוב (ברוש 4 א (1)) בלומינפלד עדי
|
חינוך (שקד 2) אוחנה מאיה
|
של"ח (שקד 2) אלבלנסי אלברטו אבי
|
אל"ה שער ענת רב תחומי (שקד 2) אוחנה מאיה
|
פרטני עיני שרון אנגלית (שפח 1) ניסים קורין אנגלית (שקד 4) אבו בכר פידה אנגלית (שקד 7) נאסר לרין אנגלית (שקד 2) שפירא ניר אנגלית (שקד 5) ותד גדיר
|
|
7 13:15 14:00 |
ערבית (שקד 2) עתאמנה תרואת שילוב ויטריאול אורית
|
שילוב (ברוש 4 א (1)) בלומינפלד עדי לשון (שקד 2) אוחנה מאיה
|
של"ח (שקד 2) אלבלנסי אלברטו אבי
|
רב תחומי (שקד 2) אוחנה מאיה
|
אנגלית (שפח 1) ניסים קורין אנגלית (שקד 5) ותד גדיר אנגלית (שקד 7) נאסר לרין אנגלית (שקד 4) אבו בכר פידה אנגלית (שקד 2) שפירא ניר
|
|
8 14:15 15:00 |
|
מצויינות מוסיקה קצין יונתן תיגבור מצוינות מתמטיקה שוסטר יבגני
|
|
|
|
|
9 15:00 15:45 |
|
תיגבור מצוינות מתמטיקה שוסטר יבגני מצויינות מוסיקה קצין יונתן
|
|
|
|
|
10 15:45 17:00 |
|
|
|
|
|
|