|
יום ראשון 05.05 |
יום שני 06.05 יום השואה והגבורה |
יום שלישי 07.05 |
יום רביעי 08.05 |
יום חמישי 09.05 |
יום שישי 10.05 |
0 07:30 08:00 |
|
|
|
|
|
|
1 08:00 08:40 |
|
|
|
|
|
|
2 08:45 09:30 |
ערבית (שקד 3) אבו אלפול סוג'וד שילוב אנקרי סיגל שילוב סונין (הנגר) יהודה
|
אנגלית (שקד 8) בן-דוד שרוני אנגלית (שקד 9) שפירא ניר אנגלית (שפח 1) נאסר לרין
|
חינוך גופני חופי אדם חינוך גופני שרייר מור
|
חינוך (שקד 3) לוי חגית
|
לשון (שקד 3) סגאוי דנית
|
|
3 09:30 10:15 |
ערבית (שקד 3) אבו אלפול סוג'וד שילוב סונין (הנגר) יהודה
|
אנגלית (שקד 8) בן-דוד שרוני אנגלית (שקד 9) שפירא ניר שילוב סונין (הנגר) יהודה אנגלית (שפח 1) נאסר לרין
|
של"ח (שקד 3) אלבלנסי אלברטו אבי
|
חינוך (שקד 3) לוי חגית
|
לשון (שקד 3) סגאוי דנית
|
|
4 10:45 11:30 |
רב תחומי (שקד 3) פלדמן רווית
|
מתמטיקה (שפח 2) קרדוש מילנה מתמטיקה (שקד 9) לוי חגית מתמטיקה (שקד 12) שפירוביץ אופיר
|
שילוב ג'רבי למפרט אוריאן שילוב סונין (הנגר) יהודה של"ח (שקד 3) אלבלנסי אלברטו אבי
|
אנגלית (שקד 9) שפירא ניר אנגלית (שקד 8) בן-דוד שרוני אנגלית (שפח 1) נאסר לרין
|
מדעים (שקד 8) כץ אוקסנה מדעים (רימון 23) בן-חיים דנה
|
|
5 11:30 12:15 |
פרוייקט אל"ה שער ענת רב תחומי (שקד 3) פלדמן רווית
|
מתמטיקה (שקד 9) לוי חגית מתמטיקה (שפח 2) קרדוש מילנה מתמטיקה (שקד 12) שפירוביץ אופיר משצ"ים (ברוש 7 (5)) אלבלנסי אלברטו אבי
|
ערבית (שקד 3) אבו אלפול סוג'וד שילוב סונין (הנגר) יהודה שילוב אנקרי סיגל
|
אנגלית (שקד 8) בן-דוד שרוני אנגלית (שפח 1) נאסר לרין אנגלית (שקד 9) שפירא ניר
|
מדעים (רימון 23) בן-חיים דנה מדעים (שקד 8) כץ אוקסנה
|
|
6 12:30 13:15 |
לשון (שקד 3) סגאוי דנית
|
רב תחומי (שקד 3) פלדמן רווית
|
תגבור מזרחי סיגל מדעים (רימון 23) בן-חיים דנה מדעים (רימון 21) כץ אוקסנה
|
מתמטיקה (שקד 12) שפירוביץ אופיר תגבור מתמטיקה שוסטר יבגני מתמטיקה (שקד 9) לוי חגית מתמטיקה (שפח 2) קרדוש מילנה
|
חינוך גופני חופי אדם חינוך גופני שרייר מור חינוך גופני גולדין יותם
|
|
7 13:15 14:00 |
שילוב סונין (הנגר) יהודה רב תחומי (שקד 3) פלדמן רווית
|
רב תחומי (שקד 3) פלדמן רווית
|
מדעים (רימון 23) בן-חיים דנה תגבור מזרחי סיגל מדעים (רימון 21) כץ אוקסנה
|
תגבור מתמטיקה שוסטר יבגני מתמטיקה (שפח 2) קרדוש מילנה מתמטיקה (שקד 9) לוי חגית מתמטיקה (שקד 12) שפירוביץ אופיר
|
רב תחומי (שקד 3) פלדמן רווית
|
|
8 14:15 15:00 |
|
מצויינות מוסיקה קצין יונתן תיגבור מצוינות מתמטיקה שוסטר יבגני
|
|
|
|
|
9 15:00 15:45 |
|
תיגבור מצוינות מתמטיקה שוסטר יבגני מצויינות מוסיקה קצין יונתן
|
|
|
|
|
10 15:45 17:00 |
|
|
|
|
|
|