|
יום ראשון 05.05 |
יום שני 06.05 יום השואה והגבורה |
יום שלישי 07.05 |
יום רביעי 08.05 |
יום חמישי 09.05 |
יום שישי 10.05 |
0 07:30 08:00 |
|
|
|
|
|
|
1 08:00 08:40 |
|
|
|
|
|
|
2 08:45 09:30 |
מתמטיקה (תמר 6) נאה מיטל מתמטיקה (תמר 3) ששון אדוה מתמטיקה (תמר 1) שחם הדרה
|
אומנות (ברוש 9 (4)) ברונר אילת
|
מדעים (רימון 22) אביטל אביטל מדעים (----) פרץ שיר מדעים (רימון 23) קוריטשונר רוי מדעים (רימון 24) מסרי סוהיר
|
לשון (תמר 6) פיטרמן רוני אל"ה מנדל-עדני כרמית
|
מדעים (רימון 23) קוריטשונר רוי מדעים (----) פרץ שיר מדעים (רימון 24) מסרי סוהיר מדעים (רימון 22) אביטל אביטל
|
|
3 09:30 10:15 |
מתמטיקה (תמר 3) ששון אדוה מתמטיקה (תמר 1) שחם הדרה מתמטיקה (תמר 6) נאה מיטל
|
אומנות (ברוש 9 (4)) ברונר אילת
|
מדעים (רימון 24) מסרי סוהיר מדעים (רימון 23) קוריטשונר רוי מדעים (רימון 22) אביטל אביטל מדעים (----) פרץ שיר
|
לימודי ארץ ישראל (תמר 6) צברי דליה
|
מדעים (רימון 23) קוריטשונר רוי מדעים (----) פרץ שיר מדעים (רימון 24) מסרי סוהיר מדעים (רימון 22) אביטל אביטל
|
|
4 10:45 11:30 |
חינוך גופני שרייר מור חינוך גופני קרן כהן הדר חינוך גופני רובין לירון
|
אנגלית (תמר 6) אופיר ירדן אנגלית (דקל 3) אבו זמירו נסרין אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 4) עזר ליאור
|
לימודי ארץ ישראל (תמר 6) צברי דליה
|
פרטני קלר זולי לימודי ארץ ישראל (תמר 6) צברי דליה
|
חינוך (תמר 6) ויטריאול אורית
|
|
5 11:30 12:15 |
היסטוריה (תמר 6) ויטריאול אורית
|
אנגלית (דקל 3) אבו זמירו נסרין אנגלית (דקל 4) עזר ליאור אנגלית (תמר 6) אופיר ירדן אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני
|
שילוב (רימון- מידעת) ליפשיץ מיכאל ערבית (תמר 6) ביאדסה תמאם
|
חינוך גופני שרייר מור חינוך גופני רובין לירון חינוך גופני קרן כהן הדר
|
שילוב (ברוש 4 ב (1) חדר טיפול) שיבולת בינסטד ענבל כישורי חיים זלינגר לירז חינוך (תמר 6) ויטריאול אורית
|
|
6 12:30 13:15 |
פרטני עתאמנה תרואת שילוב (רימון- מידעת) ליפשיץ מיכאל ערבית (תמר 6) ביאדסה תמאם
|
אל"ה גבע טלי היסטוריה (תמר 6) ויטריאול אורית
|
לשון (תמר 6) פיטרמן רוני
|
אנגלית (תמר 6) אופיר ירדן אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 3) אבו זמירו נסרין אנגלית (דקל 4) עזר ליאור
|
מתמטיקה (אלה 2) שחם הדרה מתמטיקה (תמר 6) נאה מיטל מתמטיקה (אלה 4) ששון אדוה
|
|
7 13:15 14:00 |
ערבית (תמר 6) ביאדסה תמאם שילוב פלמן רותם ורד תפקיד זלינגר לירז שילוב (רימון- מידעת) ליפשיץ מיכאל
|
שילוב מושקובסקי סופי היסטוריה (תמר 6) ויטריאול אורית
|
לשון (תמר 6) פיטרמן רוני
|
אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 3) אבו זמירו נסרין אנגלית (דקל 4) עזר ליאור אנגלית (תמר 6) אופיר ירדן
|
מתמטיקה (תמר 6) נאה מיטל מתמטיקה (אלה 4) ששון אדוה מתמטיקה (אלה 2) שחם הדרה
|
|
8 14:15 15:00 |
|
מצויינות מוסיקה קצין יונתן
|
|
|
|
|
9 15:00 15:45 |
|
מצויינות מוסיקה קצין יונתן
|
|
|
|
|
10 15:45 17:00 |
|
|
|
|
|
|