|
יום ראשון 05.05 |
יום שני 06.05 יום השואה והגבורה |
יום שלישי 07.05 |
יום רביעי 08.05 |
יום חמישי 09.05 |
יום שישי 10.05 |
0 07:30 08:00 |
|
|
|
|
|
|
1 08:00 08:40 |
|
|
|
|
|
|
2 08:45 09:30 |
לימודי ארץ ישראל (דקל 2) רוזנר חלפון יעל
|
מדעים (רימון 23) אביטל אביטל מדעים (רימון 21) פרץ שיר מדעים (רימון 20) רוזנפלד אושרה מדעים (רימון 22) עבד אל חי יסמין
|
לשון (דקל 2) בן שלום אור
|
מדעים (רימון 23) אביטל אביטל מדעים (רימון 22) עבד אל חי יסמין מדעים (רימון 20) רוזנפלד אושרה מדעים (----) פרץ שיר
|
אומנות (דקל 2) בר חדוה
|
|
3 09:30 10:15 |
חינוך (דקל 2) שר ניר
|
מדעים (רימון 21) פרץ שיר מדעים (רימון 20) רוזנפלד אושרה מדעים (רימון 23) אביטל אביטל מדעים (רימון 22) עבד אל חי יסמין
|
שילוב ג'רבי למפרט אוריאן לשון (דקל 2) בן שלום אור
|
מדעים (רימון 20) רוזנפלד אושרה מדעים (----) פרץ שיר מדעים (רימון 22) עבד אל חי יסמין מדעים (רימון 23) אביטל אביטל
|
אומנות (דקל 2) בר חדוה היסטוריה (דקל 2) שר ניר
|
|
4 10:45 11:30 |
מתמטיקה (דקל 2) ננקין אביב מתמטיקה (דקל 7) סלטאן נידאא
|
פרטני אופק אבו אלפול סוג'וד שילוב (ברוש 4 א (1)) בלומינפלד עדי שילוב אנקרי סיגל ערבית (דקל 2) ביאדסה תמאם
|
לימודי ארץ ישראל (דקל 2) רוזנר חלפון יעל אל"ה סגאוי דנית
|
חינוך גופני ליטבין אולגה חינוך גופני אברהם איילת חינוך גופני רובין לירון
|
מתמטיקה (דקל 7) סלטאן נידאא מתמטיקה (דקל 2) ננקין אביב
|
|
5 11:30 12:15 |
מתמטיקה (דקל 2) ננקין אביב מתמטיקה (דקל 7) סלטאן נידאא תפקיד זלינגר לירז
|
פרטני אופק אבו אלפול סוג'וד שילוב אגרוולה חדווה ערבית (דקל 2) ביאדסה תמאם שילוב (רימון- מידעת) ליפשיץ מיכאל
|
היסטוריה (דקל 2) שר ניר
|
שילוב אנקרי סיגל ערבית (דקל 2) ביאדסה תמאם
|
מתמטיקה (דקל 2) ננקין אביב מתמטיקה (דקל 7) סלטאן נידאא
|
|
6 12:30 13:15 |
חינוך גופני אברהם איילת חינוך גופני ליטבין אולגה חינוך גופני רובין לירון חינוך גופני גולדין יותם
|
כישורי חיים זלינגר לירז היסטוריה (דקל 2) שר ניר
|
אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 2) עזר ליאור אנגלית (דקל 5) טייך מילכה דמלה
|
היסטוריה (דקל 2) שר ניר
|
אנגלית (דקל 5) טייך מילכה דמלה אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 2) עזר ליאור
|
|
7 13:15 14:00 |
לימודי ארץ ישראל (דקל 2) רוזנר חלפון יעל
|
חינוך (דקל 2) שר ניר
|
אנגלית (דקל 2) עזר ליאור אנגלית (דקל 5) טייך מילכה דמלה אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני
|
אל"ה סגאוי דנית לשון (דקל 2) בן שלום אור
|
אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 5) טייך מילכה דמלה אנגלית (דקל 2) עזר ליאור
|
|
8 14:15 15:00 |
|
מצויינות מוסיקה קצין יונתן
|
|
|
|
|
9 15:00 15:45 |
|
מצויינות מוסיקה קצין יונתן
|
|
|
|
|
10 15:45 17:00 |
|
|
|
|
|
|