|
יום ראשון 05.05 |
יום שני 06.05 יום השואה והגבורה |
יום שלישי 07.05 |
יום רביעי 08.05 |
יום חמישי 09.05 |
יום שישי 10.05 |
0 07:30 08:00 |
|
|
|
|
|
|
1 08:00 08:40 |
|
|
|
|
|
|
2 08:45 09:30 |
שילוב (רימון- מידעת) ליפשיץ מיכאל ערבית (דקל 5) ביאדסה תמאם
|
מדעים (רימון 20) רוזנפלד אושרה מדעים (רימון 22) עבד אל חי יסמין
|
ספרות (דקל 5) בן-נון ציפי
|
מדעים (רימון 22) עבד אל חי יסמין מדעים (רימון 20) רוזנפלד אושרה
|
לימודי ארץ ישראל (דקל 5) רוזנר חלפון יעל
|
|
3 09:30 10:15 |
שילוב (רימון- מידעת) ליפשיץ מיכאל שילוב (ברוש 4 א (1)) בלומינפלד עדי ערבית (דקל 5) ביאדסה תמאם
|
מדעים (רימון 20) רוזנפלד אושרה מדעים (רימון 22) עבד אל חי יסמין
|
ספרות (דקל 5) בן-נון ציפי כישורי חיים זלינגר לירז
|
מדעים (רימון 20) רוזנפלד אושרה מדעים (רימון 22) עבד אל חי יסמין
|
לימודי ארץ ישראל (דקל 5) רוזנר חלפון יעל
|
|
4 10:45 11:30 |
מתמטיקה (דקל 7) סלטאן נידאא מתמטיקה (דקל 5) שחם הדרה
|
אל"ה (דקל 5) לביאד עינת אל"ה (דקל 5) לביאד עינת
|
פרטני (רימון- מידעת) ליפשיץ מיכאל פרטני אופק אבו אלפול סוג'וד ערבית (דקל 5) ביאדסה תמאם
|
חינוך גופני סביון-מזרחי ליאור חינוך גופני ברקובסקי דמיטרי חינוך גופני חופי אדם חינוך גופני אברהם איילת חינוך גופני רובין לירון
|
מתמטיקה (דקל 5) שחם הדרה מתמטיקה (דקל 7) סלטאן נידאא תפקיד זלינגר לירז
|
|
5 11:30 12:15 |
מתמטיקה (דקל 5) שחם הדרה מתמטיקה (דקל 7) סלטאן נידאא פרטני אנקור לין
|
אל"ה (דקל 5) לביאד עינת אל"ה (דקל 5) לביאד עינת
|
שילוב (ברוש 3 (8) חדר טיפול) לביא-ליפשיץ איריס לימודי ארץ ישראל (דקל 5) רוזנר חלפון יעל
|
לשון (דקל 5) חודגי דוראל
|
מתמטיקה (דקל 5) שחם הדרה מתמטיקה (דקל 7) סלטאן נידאא
|
|
6 12:30 13:15 |
חינוך גופני חופי אדם חינוך גופני ברקובסקי דמיטרי חינוך גופני אברהם איילת חינוך גופני רובין לירון חינוך גופני סביון-מזרחי ליאור חינוך גופני גולדין יותם
|
לשון (דקל 5) חודגי דוראל
|
אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 2) עזר ליאור אנגלית (דקל 5) טייך מילכה דמלה אנגלית (דקל 6) אבו זמירו נסרין אנגלית (דקל 1) אבו חוסיין מרח
|
ספרות (דקל 5) בן-נון ציפי
|
אנגלית (דקל 5) טייך מילכה דמלה אנגלית (דקל 6) אבו זמירו נסרין אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 2) עזר ליאור אנגלית (דקל 1) אבו חוסיין מרח
|
|
7 13:15 14:00 |
חינוך (דקל 5) בן-נון ציפי
|
לשון (דקל 5) חודגי דוראל
|
אנגלית (דקל 1) אבו חוסיין מרח אנגלית (דקל 6) אבו זמירו נסרין אנגלית (דקל 2) עזר ליאור אנגלית (דקל 5) טייך מילכה דמלה אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני
|
חינוך (דקל 5) בן-נון ציפי
|
אנגלית (דקל 7) בן-דוד שרוני אנגלית (דקל 6) אבו זמירו נסרין אנגלית (דקל 1) אבו חוסיין מרח אנגלית (דקל 5) טייך מילכה דמלה אנגלית (דקל 2) עזר ליאור
|
|
8 14:15 15:00 |
|
מצויינות מוסיקה קצין יונתן
|
|
|
|
|
9 15:00 15:45 |
|
מצויינות מוסיקה קצין יונתן
|
|
|
|
|
10 15:45 17:00 |
|
|
|
|
|
|